O nás

Vo voňavom pekárenskom svete sa pohybujeme od roku 1991. Pod značkou pekárne LUSPEK premieňame naše skúseností na chrumkavý chlieb od roku 2008. Pekáreň sa postupne rozrástla. Naše výrobky dovážame do celého okresu a pracuje pre nás viac ako 20 zamestnancov. Sme radi, že LUSPEK sa stal symbolom tradičnej pekárenskej kvality za rozumnú cenu.

Chlieb náš každodenný, daj nám dnes

História a súčasnosť

2008

Pečenie v najvyššej kvalite

V našom podnikaní sme hľadali novú výzvu. Našli sme ju v podobe spoločnosti LUSPEK, s.r.o.. Hoci sme ju prebrali v komplikovanom stave, dali sme si záväzok, že budeme piecť najvyššiu možnú kvalitu.

2010

Vlastná predajňa

Už o dva roky sme otvorili aj vlastnú predajňu, aby si naši zákazníci mohli kúpiť voňavý chlieb hneď po vytiahnutí z pece.

2011

Ako sme sa vyrovnali s konkurenciou

Ďalším krokom bola výstavba úplne novej pekárne, ktorú sme zariadili najmodernejšou technológiou. Takto sme si udržali čoraz náročnejších zákazníkov, a dokázali sme obstáť voči konkurencii v regióne.

2015

Rozširujeme sa

Otvárame predajňu v obci Ľubotín. Sme radi, že si aj tamojší obyvatelia môžu pochutnať na našich pekárenských výrobkoch.

2018

Chlieb náš každodenný, daj nám dnes

Zmenili sme vizuálnu identitu, no stále sa držíme poctivej, ručnej a remeselnej výroby. Snažíme sa tak napĺňať naše heslo: „Pečieme s láskou.“